Часник вбиває 13 видів раку і 14 типів інфекцій

30.09.2017 19:29   Елена Степницкая
Часник вбиває 13 видів раку і 14 типів інфекцій

Склад часнику просто ідеально підходить для профілактики і лікування онкологічних захворювань.
Часник – унікальна по своїй природі рослина, завоювали любов мільйонів людей у всьому світі не тільки в якості оригінальної спеції, але і завдяки вживання часнику можна отримати величезну кількість переваг для здоров'я. Не секрет, що сам Гіппократ захоплювався здатністю часнику справлятися з різного роду інфекціями і називав його єдиним перевіреним засобом проти раку.
На сьогоднішній день часник піддався понад 15 тисячам досліджень і випробувань, які довели тісний зв'язок цієї овочевої культури з трьома основними причинами смерті людини – рак, інфекціями і серцево-судинними захворюваннями.
Тим не менш, за роки досліджень компоненти часнику так і не увійшли в список офіційно зареєстрованих медичних препаратів. Чому? Можливо, ця стаття допоможе отримати відповідь на це складне питання.

Унікальний склад часнику

Щоб оцінити всю міць впливу часнику на патогенні мікроби і вплив цієї овочевої культури на вільні радикали, слід ознайомитися з дією основних компонентів часнику.

Алліцин

Часник відноситься до сімейства лілій, куди також входить кольоровий цибуля, цибуля-шалот і цибулю-порей. Але на відміну від «побратимів» у цієї овочевої культури є одна особливість, а саме високий вміст алліцина – потужного антиоксиданту, який блокує діяльність вільних радикалів. Завдяки цій особливості часник є ефективним інгібітором утворення і поширення злоякісних клітин.
Не секрет, що для процесу поділу і метастазування ракових клітин необхідно постійне харчування. Проте присутній в часнику алліцин провокує голодування пухлинних тканин, завдяки чому блокуються шляху поширення злоякісного процесу. Володіє алліцин і потужним антибактеріальну властивість, завдяки якому регулярне вживання часнику допомагає запобігти більшість відомих інфекцій.

Кварцетин і сполуки сірки

Ці компоненти доповнюють і підсилюють вплив алліцина на організм. За словами вчених з Американського інституту боротьби з раком, присутній в часнику кварцетин зупиняє ріст злоякісних новоутворень в товстій кишці, тканинах стравоходу, шлунка і сечового міхура.
Сірчані з'єднання і зовсім здатні проникати через гематоенцефалічний бар'єр і боротися з раком мозку – гліобластомою. Повертаючись до кварцетину, необхідно згадати про здатність цієї речовини виводити з організму надлишки холестерину і зміцнювати стінки кровоносних судин. Дана особливість дозволяє часник поставити в один ряд з «серцевими» препаратами.

Діаллілдісульфід

Ще один компонент часнику, який відрізняється сильним профілактичним впливом на патогенних мікробів, та до того ж вважається потужним профілактичним засобом проти раку легенів, кишечника та шкіри.

Селен

Часник багатий найціннішим мінералом під назвою селен, який, за словами фахівців, здатний обмежувати приплив крові до пухлини і тим самим запобігати її зростання. До того ж селен допомагає легше переносити хіміотерапію, захищаючи організм від побічних ефектів такого лікування і попереджаючи хромосомні пошкодження ДНК.
Нарешті, селен є джерелом потужного антиоксиданту – глутатіонпероксидази. Це речовина запобігає окисленню холестерину і не дає йому осідати на стінках судин. Регулярне потрапляння в організм цього мікроелемента значно скорочує ризик виникнення інфарктів і інсультів.

Триптофан

Міститься в часнику і ще один засіб – триптофан, яка сприяє виробленню в організмі серотоніну, а потім і мелатоніну. Дана речовина виробляється шишкоподібною залозою нетривалий період відразу після засинання і є потужним засобом проти вільних радикалів. А якщо врахувати, що виробництво мелатоніну зводиться до нуля до 70 років, можна пояснити, чому онкологічні захворювання розвиваються переважно в похилому віці.

13 видів раку, що вбиває часник

Як можна було переконатися, склад часнику просто ідеально підходить для профілактики і лікування онкологічних захворювань. До речі, сучасні вчені виділили 13 видів злоякісних пухлин, з якими допомагає боротися цю рослину. До них відноситься:
мієлоїдний лейкоз;
лімфобластний лейкоз;
лейкемія або хронічний лімфолейкоз;
рак підшлункової залози;
рак товстої кишки;
рак молочних залоз;
рак ендометрія;
рак шийки матки;
рак печінки;
рак шлунка;
остеосаркома;
меланома,
лімфома.

14 типів інфекцій, які часник вбиває

Разом з тим, онкологічні захворювання аж ніяк не єдині, з якими здатний успішно боротися часник. Часник – вважається потужним протизапальним засобом, яке здатне усунути 14 типів інфекцій, в тому числі:
золотистий стафілокок;
стрептокок групи B;
мікобактерії туберкульозу;
синьогнійну паличку;
інфекцію клебсієли;
цитомегаловирусную інфекцію;
вірус імунодефіциту людини (ВІЛ 1);
хелікобактер пілорі;
афлатоксикоз;
афтозний стоматит;
кандидоз (молочницю);
клостридії;
холеру;
вірусні інфекції.

Серцево-судинні захворювання, які часник лікує

На сьогоднішній день відомо про 167 захворюваннях, які з успіхом лікує це чудове рослина. При цьому боротьба з онкологічними та інфекційними патологіями доповнюється благотворним впливом на серце та судини, а значить, лікуванням та профілактикою серцево-судинних захворювань – найпоширенішою причиною смертності у світі.
До речі, фармацевтична промисловість вже замислювалася над створенням поликапсули – універсальної пігулки, яка лікувала б всі серцево-судинні захворювання, включаючи підвищений або знижений тиск, погану згортання крові і високий рівень холестерину. Правда, всі спроби створити такий препарат не увінчалися успіхом, адже у кожного з них були свої побічні ефекти, а тому їх об'єднання приносило більше шкоди, ніж користі. У цьому сенсі природа створила такий «препарат» задовго до того, як про нього задумався чоловік і назва йому – часник.
Щоб переконатися в цьому, досить поглянути на спектр дії часнику на серце і кровоносні судини.
Так, часник забезпечує:
зниження артеріального тиску;
перешкода згортання крові;
перешкоджання утворенню атеросклеротичних бляшок;
зниження кількості жирової тканини, навколишнього міокард;
зміцнення серцевого м'яза;
розширення кровоносних судин;
уповільнення окислення крові;
запобігання запалення кровоносних судин. Загрузка...

Источник

Динамика курса валют на 05.12.2023

Нефть Brent
$78.03
-6.15%

Лента новостей