У "ЛНР" самопроголосився новий голова

24.11.2017 22:13   Елена Степницкая
У

Керівник так званого міндержбезпеки Пасічник оголосив себе новим главою "ЛНР", бо Плотницький пішов у відставку через наслідки контузії.
Так званий глава самопроголошеної на сході України "Луганської народної республіки" Ігор Плотницький пішов у відставку у зв'язку зі станом здоров'я. Про це повідомив глава так званого міністерства державної безпеки "ЛНР" Леонід Пасічник у п'ятницю, 24 листопада. "Далися взнаки численні бойові поранення, наслідки контузії", - йдеться в заяві Пасічника, пишуть російські ЗМІ.
При цьому Пасічник заявив, що тимчасово виконуватиме обов'язки "глави" "ЛНР" до "майбутніх виборів", а Плотницького призначено уповноваженим від "ЛНР" з реалізації Мінських угод, оскільки він їх підписував.
Як повідомлялось, 20 листопада Плотницький ухвалив рішення відсторонити від виконання обов'язків так званого міністра внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета. Той, у свою чергу, відмовився піти у відставку та забарикадувався у будівлі "МВС ЛНР", а на вулицях Луганська з'явились озброєні люди в уніформі, які заблокували центр міста. Плотницький при цьому наголосив, що такі дії "перетнули усі межі допустимого", та запевнив, що ситуація перебуває під контролем керівництва "ЛНР" і "найближчим часом буде повністю вирішена", а причин для паніки цивільного населення не існує.
23 листопада з'явилась інформація, що Плотницький перебуває у Москві.
DW

Источник

Динамика курса валют на 09.08.2022

Нефть Brent
$96.65
+1.79%

Лента новостей