"Новинского уже скрутило" - сети реагируют на церковное заявление Порошенко

18.04.2018 14:53   Елена Степницкая

Президент Петр Порошенко будет просить Вселенского патриарха Варфоломея выдать томос относительно Украинской поместной автокефальной церкви.
Украинцы по-разному восприняли такое заявление. Одни называют его пиаром президента, другие просто радуются. Некоторые считают инициативу правильной, но сомневаются в возможности ее реализовать.
"Хороший піар
Я про спробу Порошенка "об"єднати українське православ"я".
Проблема існує, вона гостра, і розмови про те, що "політики не мають втручатися в справи церковні" - не більше, ніж політичний інфантилізм або погано приховані спроби залишити все, як є в інтересах Москви."
"Давай, Порох! Ми тільки за! За Єдину Помісну Церкву! Рви русню інфарктами та інсультами!"
"Патріархат вже попросив, тепер Президент. Залишилось тільки прохання парламенту - і Україна матиме ВЛАСНУ незалежну православну церкву. Сподіваюсь, невдовзі зможу привітати українських християн"
"Як виявилось, Порошенко зібрав лідерів парламентських фракцій для того, аби обговорити з ними питання створення Єдиної Помісної Православної Церкви.
Ну... Бажання створити Помісну Церкву похвальне звісно, проте до чого тут політики взагалі? Це рішення має бути ухвалене верхівкою Світового Православ'я.
Всі ми, Патріоти, Націоналісти та Державники дуже б цього хотіли у найкоротшій перспективі, тим більше враховуючи факт, що ВРУ у 2016-му році вже зверталася до Вселенського Патріарха Варфоломія з таким проханням, але ще раз - рішення залежить не від нас...", - пишут пользователи.

Источник

Динамика курса валют на 06.07.2022

Нефть Brent
$102.77
-8.62%

Лента новостей