З 5 березня Укрзалізниця впроваджує онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди Одеса – Перемишль та Ковель – Хелм

05.03.2018 11:41   Елена Степницкая
З 5 березня Укрзалізниця впроваджує онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди Одеса – Перемишль та Ковель – Хелм

Укрзалізниця розширює перелік міжнародних поїздів, на які можна придбати квитки в режимі онлайн. Від 5 березня такі проїзні документи можна буде придбати на поїзди № 36/35 Одеса – Перемишль та № 753/754 Ковель – Хелм. Залізничники наразі продовжують працювати над розширенням кількості міжнародних поїздів, на які можна купити квиток через інтернет. Про це на своїй сторінці у Facebook повідоми в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
Минулого року послугу придбання квитків через інтернет було впроваджено на міжнародні поїзди № 705/706, 715/716 Київ – Перемишль та 751/752 Здолбунів – Хелм.
«Впроваджуємо онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди № 36/35 Одеса – Перемишль та № 753/754 Ковель – Хелм. Опція доступна з 5 березня. Це зручна й популярна серед пасажирів послуга. Як свідчить статистика, через інтернет пасажири купують понад 40% квитків. На жаль, через технічні та бюрократичні моменти ця опція впроваджується не так швидко, як нам хотілося б. Але ми маємо чітку мету: онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди. І продовжуємо роботу в цьому напрямку», -розповів Євген Кравцов.
Нагадаємо, придбані квитки через інтернет не потрібно обмінювати в касі, достатньо пред’явити під час посадки на своєму смартфоні або роздрукувавши заздалегідь, одразу йти до поїзда. До того ж квиток, оформлений онлайн, практично неможливо загубити – його можна друкувати необмежену кількість разів з листа, що приходить на електронну пошту пасажира.
Квитки через інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення (у тому числі регіональні), окрім додаткових. На міжнародні поїзди, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити й оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, і його необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.

Источник

Динамика курса валют на 03.08.2021

Нефть Brent
$76.29
-0.05%

Лента новостей