Депутати британського парламенту можуть заблокувати Brexit

16.10.2017 1:09   Елена Степницкая
Депутати британського парламенту можуть заблокувати Brexit

У Великій Британії потужна міжпартійна група депутатів складає план, який не дозволив би прем’єр-міністру Терезі Мей допустити вихід країни зі складу Євросоюзу без досягнення угоди в 2019 році.
«Такий крок розпочато після нових попереджень про те, що Brexit із «різким переходом» буде катастрофічним для економіки Британії», - повідомляє The Guardian.
Однією з критично важливих цілей групи – яка включає колишнього міністра фінансів Кеннета Кларка та кількох екс-міністрів Консервативної партії, а також видатних лейбористів, Ліберальних демократів та Зелених - є надання парламенту права вето або можливість застосування інших правових засобів у результаті «поганої угоди» або взагалі «відсутності угоди» з Євросоюзом.
Як зазначається, занепокоєння через політику стосовно Brexit зросли на цих вихідних після того, як прем’єр-міністр Тереза Мей повідомила Палаті громад, що її уряд витрачає 250 млн фунтів стерлінгів на підготовку до можливого варіанту без досягнення угоди з ЄС, оскільки у переговорах з Брюсселем відсутній прогрес. Загрузка...

Источник

Динамика курса валют на 19.06.2024

Нефть Brent
$82.62
+-1.97%

Лента новостей