Буревію "Ірма" присвоєно нову категорію, якої ще не існувало в світі

11.09.2017 10:31   Елена Степницкая
Буревію

Стерши з обличчя землі кілька островів у Карибському морі, поламавши там до 90% будівель, буревій "Ірма" зачепив Кубу і вже лютує на американському узбережжі. Загинули вже 24 людини. Буревію присвоїли "шосту" категорію небезпеки, якої ще не існувало раніше.
Учені приголомшені. Над Атлантикою утворилися одразу три вихори: "Ірма", "Хосе" та "Катя". Зазвичай, таке буває раз на 500 років. Чим пояснити цей феномен, учені ще думають. Але на американському континенті зараз головний клопіт, як вижити.
Десятки зруйнованих островів, не лише зірвані дахи, а й розтрощені стіни, викорчувані дерева. Сила циклону досягала рекордних 300 кілометрів на годину. Для вихору навіть довелося вигадувати нову, шосту, категорію небезпеки. Досі було п’ять. Гігантські літаки, що намагалися вивезти людей, були для цього буревію іграшками.
У Флориді під евакуацію потрапили рекордні 7 мільйонів людей. У магазинах закінчилися вода, харчі та бензин, почалися штурми супермаркетів. Та попри заклики влади у Флориді лишилося чимало відчайдухів, які вирішили ризикнути. Загрузка...

Источник

Динамика курса валют на 30.01.2023

Нефть Brent
$86.66
-0.93%

Лента новостей