Алкоголь, бійки, зґвалтування: Генерал СБУ звинуватив батальйон "Донбас" у злочинній діяльності

03.06.2018 17:57   Елена Степницкая
Алкоголь, бійки, зґвалтування: Генерал СБУ звинуватив батальйон

Про це керівник 46-го окремого батальйону спецпризначення "Донбас-Україна" В’ячеслав Власенко "Філін" написав на своїй сторінці в Facebook.
Відзначається, що в Лозовій у батальйону знаходиться пункт постійної дислокації, і вже два роки військові підтримують тісні зв’язки з місцевою владою і жителями міста, а в батальйоні проходили і проходять службу 62 бійця з Лозової та області. Всього на рахунку особового складу перебуває 567 орденів і відзнак від влади і ЗСУ.
У той же час, Маліков в листі звернувся до Власенка із заявою про те, що в 2016 році в місті нібито фіксували випадки зловживання військовими алкоголем, бійок, конфліктів, згвалтувань, внаслідок чого місцеві жителі почали виступати проти повернення бійців із зони бойових дій в Лозову і погрожують акціями протесту.
"З урахуванням вищевикладеного просимо розглянути питання зміни пункту постійної дислокації батальйону і визначення його перебування на території іншого регіону", - написав Маліков.
"Звинувативши особовий склад в злочинах проти мирних жителів, генерал-полковник Маліков поставив себе в один ряд з ідеологами недореспублік ЛДНР - Басуріним і Соловйовим, які неодноразово декламували подібні речі, - відповів на звинувачення "Філін". - Переконатися, що це не відповідає дійсності дуже легко, досить зробити запит в МВС по Харківській області про адміністративні правопорушення та кримінальні злочини за останні два-три роки з боку бійців батальйону. А з огляду на те, що ми взагалі за весь цей час перебували в ППД не більше місяця, а решту часу в зоні АТО і на полігонах, то інформація від генерал-полковника виглядає просто смішною".
"Філін" заявив, що разом з бійцями свого батальйону вимагає відставки Малікова, який в минулому був головою Севастопольської міліції, приховував від декларації свої статки, а тепер "свідомо і під замовлення поширює завідомо недостовірну інформацію".
"Маліков самоусунувся, виступив простим "інформатором" керівництва ЗСУ і переклав відповідальність на інших. Та ще й запропонував переселити громадян України, які на сьогоднішній день є військовослужбовцями батальйону "Донбас-Україна" і з честю захищають Україну, "на територію іншого регіону", - підсумував Власенко.

Источник

Динамика курса валют на 02.12.2023

Нефть Brent
$82.83

Лента новостей