Вивчення англійської мови для початківців

04.08.2015 23:14   Елена Степницкая

Ні для кого не є секретом той факт, що найпопулярнішою мовою в світі є англійська мова. Школа вивчення англійської мови D-Elite проводить заняття з початківцями за новою інтенсивною методикою, що зробить цей процес зручним і легким. Кріт того наша методика дозволяє учням при бажанні займатися вивчення мови самостійно, використовуючи наші матеріали та інструкції.

Вивчення англійської мови для початківців

Якщо ви живете в маленькому містечку і ніколи не виїжджаєте звідти, то можливо вам і не потрібна англійська. Але якщо ви хочете бути сучасною людиною і розвиватися в ногу з часом, то без англійської мови вам не обійтися.

Навіщо потрібна англійська. Приклади з життя

Поїхали закордон. Хочеться поспілкуватися з місцевими жителями, просто поговорити про життя або познайомитися з дівчиною чи хлопцем. А іноді навіть просто потрібно щось дізнатися, запитати що-небудь. Без знання англійської ви будете спілкуватися жестами як глухонімі. Реально сумне видовище.

Просування по службі. Велика вітчизняна компанія починає переговори з фінською компанією з постачання якісної поліграфії в Україну. Для переговорів потрібний менеджер зі знанням англійської. Зауважте, не фінської мови, а універсальної англійської. У рекламному відділі всього лише одна людина говорить вільно англійською. Причому співробітник не займає високу посаду, але завдяки знанню англійської, легко просувається по службі. Плюс оплачені відрядження до Фінляндії.

Ви дівчина, вам сподобався іноземець. Припустимо, своєю красою ви привернули його увагу. А далі що? Якщо ви трьох слів не можете зв'язати англійською?

Знайомий прислав посилання на відео з Ютуб. Однак і мова, і назва, і опис, і коментарі до відео англійською мовою. Але ж для знання англійської рівня Ютуба зовсім не потрібно мати багатий словниковий запас. Досить кілька сотень слів, і ви вже на 80% розумієте суть.

З чого почати самостійне вивчення англійської?

Почніть з карток-слів. Кожен день проходьте по 20-100 слів.

Через кілька тижнів можете легко переходити до граматики. Ми пропонуємо спрощений варіант англійської граматики для новачків.

Далі запропонуємо Вам самовчитель. Він великий, але легкий - на перших уроках взагалі все розжовано, для чайників. А найголовніше самовчитель з аудіо.

Для закріплення сприйняття на слух переходимо до аудіо-курсів. Рівень трохи вище, ніж у перших уроках самовчителя.

Не забуваємо про статті, картинки з перекладом, цікаві відео і нашу групу Вконтакті.

Динамика курса валют на 09.07.2020

Нефть Brent
$43.29
+0.49%

Лента новостей